GarmentTech İstanbul Hakkında

Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sektörünün Tek ve En Kapsamlı Fuarı: GarmentTech İstanbul

GarmentTech İstanbul Konfeksiyon, Nakış Makineleri Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı; 30 yılı aşkın fuarcılık tecrübesine sahip olan ve Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı ITM’i bir dünya markası haline getiren Teknik Fuarcılık tarafından organize ediliyor. Türkiye’nin lider konfeksiyon makine üreticileri ve dünyaca ünlü markaların temsilcilerini İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’ de buluşturan GarmentTech İstanbul Fuarı; konfeksiyon ve hazır giyim sektörünün tek ve en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyor.

GarmentTech İstanbul Fuarı Danışma Kurulu üyelerinin destekleri ve Konfeksiyon Otomasyon ve Makine İmalatçıları Derneği (KOMİD)’nin iş birliği ile düzenlenen GarmentTech İstanbul Fuarı; dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçilere ve küresel alıcılara ev sahipliği yapıyor.

GarmentTech İstanbul Fuarı’nda; dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya ve denime kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojiler sergileniyor. Özellikle Ar-Ge ve inovasyona ağırlık veren yerli ve yabancı üreticilerin küresel alıcılarla buluştuğu fuar; yeni teknolojileri uygulamak ve yatırımlarına yön vermek isteyen sektör profesyonellerini misafir ediyor.

Fuarın doğu ile batıyı birleştiren bir köprü vazifesi gören İstanbul’da düzenleniyor olması GarmentTech İstanbul Fuarı’nı bir cazibe merkezi haline getiriyor.

© Copyright - GarmentTech İstanbul - Bu Fuar 5174 Sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) denetiminde düzenlenmektedir.